O firmie

Kilka słów o firmie:

Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową prężnie działającą na śląskim rynku, a w szczególności na terenie miasta Bytomia. Pragniemy pomóc ludziom, którzy w wyniku zmian w górnośląskiej gospodarce przemysłowej zostali pozbawieni pracy lub stan istniejący pragną zmienić w celu zapewnienia lepszego bytu swoim rodzinom.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, pragniemy zapewnić kompleksowość usług dotyczących naszej działalności, opierającej się głównie na prowadzeniu kursów: prawa jazdy (kat. A, B ,C ,C+E, D), instruktorów nauki jazdy, kierowców-operatorów wózków widłowych. Planujemy również uruchomienie kursów języków obcych.

Studium Edukacyjne SUKCES działa na rynku śląskim od 1995 roku. W tym czasie nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Zainwestowaliśmy w zakup nowoczesnego sprzętu i rozwój naszych pracowników. Zatrudniamy personel złożony z doświadczonych wykładowców i instruktorów w zakresie kursów szkoleniowych a także specjalistów ds. finansowych. Posiadamy profesjonalnie wyposażone lokale usytuowane w dobrych punktach naszego miasta.. Od 01.11.2003r. Figurujemy w rejestrze Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu pod numerem: KE-43200/1/2003 jako Niepubliczna Placówka Oświatowa Kształcenia Ustawicznego oraz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Poprzez współpracę z wieloma firmami i instytucjami zdobyliśmy znaczne doświadczenie w zakresie prowadzenia usług wynikających z naszej działalności, a nazwa - Studium Edukacyjne "SUKCES" jest wszędzie pozytywnie kojarzona. Ciągłe zwiększanie liczby zadowolonych i wykształconych pracowników oraz ich kompleksowa obsługa w szerokim asortymencie produktów uczyni naszą firmę przyjazną dla klienta, co jest głównym celem naszej działalności.